بخش جدید سایلاگ: لینک‌های مورد علاقه‌ی من

به پیشنهاد حمید طهماسبی بخش جدیدی به نام لینک‌های مورد علاقه به وبلاگم اضافه کردم. البته قبلاً هم دو مطلب با عنوان “لینک‌های منتخب ترجیحاً با محتوی سبز” و “لینک‌های منتخب: زایمان رند و دلالی دامنه” درباره محتوای سبز موجود روی اینترنت اینجا نوشته بودم.

لینک‌های که خودم خوانده یا دیدم و برایم خودم جالب بوده را در وبلاگ به اشتراک می‌گذارم. از موسیقی‌ گرفته تا نوشته‌های طولانی و کلیپ‌های جالب تا کامنت‌های دیده نشده بچه‌ها در متمم.

لینک‌های منتخب را در جنوب غربی وبلاگ، زیر نوشته‌ی دوستان متممی می‌توانید ببینید.

پی‌نوشت ۱: دوست عزیزم صدرا هم در وبلاگش مشابه این کار باعنوان “لینک‌های روزانه” را انجام می‌دهد. آن را هم از دست ندهید.

پی‌نوشت ۲: چند سال پیش محمدرضا این کار را در روزنوشته‌ها انجام می‌داد. از آن زمان ایده‌اش در ذهنم مانده.

5 thoughts on “بخش جدید سایلاگ: لینک‌های مورد علاقه‌ی من”

  • فواد سوال نپرسیده جواب می‌دم ولی اگر خواستی کارت راحت شه افزونه pocket را روی مرورگرت نصب کن و بعد به افزونه Pocket WP روی ووردپرس متصلش کن. بعد با یک کلیک لینک‌ها رو وبلاگ دیده می‌شن.

 1. علی جان سلام
  میشه یه خورده بیشتر توضیح بدی .حتی اگر تونستی برای یه بیسوادی مثل من با رسم شکل توضیح بده.من تا قسمت نصب افزونه ها رفتم .

  • سلام محسن جان. برای اضافه کردن لینک‌های مورد علاقه به وبلاگ ووردپرسی‌ات این مراحل را برو:
   اول در سایت getpocket.com ثبت نام کن.
   null
   دوم افزونه آن را روی chrome‌ نصب کن تا یک آیکن روی مرورگر بیاید.
   null
   سوم باید افزونه Pocket WP را باید نصب کن برای اینکار وارد Admin ووردپرس بشو و روی plugins یا افزونه‌ها کلیک کن و در قسمت جستجو Pocket WP را جستجو و نصب کن و فعال کن.
   null
   چهارم در قسمت ادمین ووردپرس به قسمت settings یا تنظیمات برو و روی Pocket WP کلیک کن و روی GET ACCESS KEY کلیک کن. به سایت getpocket.com خواهی رفت و یک کد را دریافت خواهی کرد آنرا در قسمت مربوطه وارد کن.
   null
   چهارم بعد از این هر وقت صفحه‌ی را مطالعه کردی و دوست داشتی لینک آن در وبلاگ تو بیاید و با دیگران به انتشار بگذاری تنها کافی است روی دکمه pocket روی مروگر کلیک کنی. اتوماتیک لینک به وبلاگ تو اضافه خواهد شد.
   null
   اگر باز ابهامی بود در خدمت هستم.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.