کلاس آشنایی با پلتفرم در دانشگاه علوم پزشکی ایران

به دعوت و زحمت دوست متممی‌ عزیزم، متین خسروی، قرار است در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران در مورد پلتفرم‌ صحبت کنیم.

البته من همه آنچیزی که از پلتفرم می‌دانستم را در این وبلاگ نوشتم ولی به خاطر اینکه فرصت‌های بین‌نظیر تجاری در کاربرد پلتفرم در صنعت پزشکی می‌بینم فوراً دعوت او را برای شرکت در مراسم قبول کردم.

چون اعتقاد دارم دانشجویان پزشکی یکی از بهترین گزینه‌ها برای کارآفرینی در زمینه پلتفرم‌های پزشکی و تولید محتوای تخصصی هستند.

این اتفاق روز سه شنبه این هفته ۱۵ اسفند از ساعت ۱۲.۳۰ تا ۱۴.۱۵ خواهد بود.

اگر قصد شرکت در این مراسم را دارید لطف کنید این فرم را پر کنید تا هماهنگی مورد نظر صورت گیرد. درب ورودی دانشگاه هم اعلام بفرمایید برای شرکت در نشست مرکز رشد حضور پیدا کردید.

این لینک هم لوکیشن محل برگزاری رویداد.

مسیر دسترسی با اتوبوس و مترو

5 thoughts on “کلاس آشنایی با پلتفرم در دانشگاه علوم پزشکی ایران”

 1. سلام علی جان
  ممنونم ازت هم بابت قبول دعوت، هم بابت اطلاع‌رسانی این نشست توی وبلاگ 🙂

  همونطور که اشاره کردی خیلی ظرفیت‌های زیادی وجود داره و راه طولانی‌ای باید طی شه تا فضای پزشکی از غار خارج شه و البته سلامت و پزشکی جزء حوزه‌هاییه که کلاً توی دنیا هنوز توی غاره و آدما تو جاهای مختلف دنیا کمابیش در حال خروج از اونن.

  از این که دعوتمون رو پذیرفتی ازت ممنونم و امیدوارم از نشست سه‌شنبه نتایج خیلی خوبی حاصل شه و بتونیم همکاری‌های خوبی رو با هم رقم بزنیم.

  بی‌صبرانه منتظر شما و بقیه‌ی دوستان عزیز هستم 😉

 2. علی عزیز سلام
  چقدر خوب که حاضری اطلاعاتت رو بارها و بارها به اشتراک بذاری
  راستش به یکی دو مورد کسب و کار پلتفرمی فکر می کنم ولی خوب به شدت احتیاج دارم که با شما یک مشورتهایی کنم ( با اینحال که مطالب پلتفرم همین وبلاگ درخوره ولی خوب) امکانش هست با ایمیل info ی سایت در همین مورد با شما مکاتبه کنم ؟
  سال نو مبارک.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.