معرفی پادکست شهاب چراغی

شهاب چراغی یادتونه؟ اگر از خواننده‌های قدیمی رونوشته ها باشید احتمالاً نوشته محمدرضا را در مورد ایشان خوندید. الان که خودم نگاه کردم داستان قبرستان و آقای نشاط را هم یادم آمد.

چند روز پیش داشتم به باران می‌گفتم: کلا هر کی محمدرضا معرفی می‌کنه بدونید احتمالاً آدم خاصی است. شهاب هم از این نوع آدم‌هاست. من همیشه تو ذهنم خودمو را بیشتر یک جهانگرد و ایرانگرد تصور می‌کردم یک کسی مثل شهاب یا مرحوم اینانلو. واقعاً اینانلو که مُرد خیلی دردم اومد باهاش همزاد پنداری می کردم انگار باید می بود تا با هم سرزمین های دور را کشف می کردیملبخند. در استان خودمون جهانگردی یا استان گردی کردم.  یعنی کمتر جایی یا سوراخی نبوده که نرفته باشم. حتی روستای پدری مان را که دور افتاده و خالی از سکنه است را هم با روز و زحمت و پراید رفتم که شبیه ماسوله است ولی به نظرم بهترین نقطه گردشگری استانمان است. ولی طی سال اخیر تقریباً این کارم یعنی سفر، صفر شده.

چند روز پیش داشتم داخل سایت شنوتو می چرخیدم به پادکستهای این عزیز برخوردم. داستان سفرش به پرو و ماداگاسکار را گوش کردم خیلی خوب و دوستانه تعریف می‌کرد و آدم می رفت تو حال و هوای اونجا. یک جورهایی آدم فکر می‌کنه بخش سفرهای تصویری متمم را ایشون نوشته.

اگر عاشق سفرید و دوست دارید اوقات فراغتان را با یک فایل صوتی خوب پر کنید حرف های شهاب گزینه خوبی است.